שירותי איתור נזילות 24/7

התקנת משאבות וטיפול בבעיות ניקוז

תומר שירותי אינסטלציה היא חברה מוכרת המתמחה בהתקנת משאבות מים לטיפול בבעיות ניקוז. החברה משרתת לקוחות מסחריים ובתים פרטיים כבר 25 שנים, ומספקת פתרונות אמינים ויעילים לכל נושא ניקוז.

בעיות ניקוז הן לא רק לא נעימות אלא גם מהוות סיכונים בריאותיים חמורים. אזורים שאינם מנוקזים עלולים להפוך למקומות רבייה של חיידקים ומזיקים, מה שעלול להוביל למחלות שונות. בנוסף, נזקי מים הנגרמים מניקוז לקוי עלולים לגרום לתיקונים יקרים ואף לנזק מבני למבנים.

תומר שירותי אינסטלציה מציעה מגוון שירותי התקנת משאבות לטיפול בבעיות אלו. צוות המומחים שלנו יעריך את בעיית הניקוז וימליץ על מערכת המשאבות המתאימה ביותר לטיפול בה. אנו מספקים מגוון משאבות מים, ממשאבות בור ועד משאבות מחיצות, כדי לתת מענה לצרכים שונים.

מערכות משאבת הביוב של תומר שירותי אינסטלציה נועדו להסיר עודפי מים ממרתפים, חללי זחילה ואזורים אחרים המועדים להצפות. סוג זה של מערכת משאבות הוא חיוני באזורים עם שולחן מים גבוה או בהם קיים חשש להצפה. משאבות מחיצה, לעומת זאת, משמשות במקומות שבהם מפלס המים הוא מעל קיר היסוד. לרוב הם מותקנים בחלק הנמוך ביותר של קיר היסוד כדי למנוע כניסת מים לבניין.

מומחי תומר שירותי אינסטלציה הוכשרו להתקין משאבות אלו בצורה יעילה ואפקטיבית, תוך הקפדה על עבודה מיטבית. אנו מציעים גם שירותי תחזוקה ותיקון כדי להבטיח שמשאבות המים ימשיכו לעבוד באופן תקין.

תומר שירותי אינסטלציה הוא שותף אמין לכל מי שיש לו בעיות ניקוז. המחויבות שלנו לאספקת שירותים איכותיים ושימוש בטכנולוגיות העדכניות ביותר מבטיחה שהלקוחות יקבלו את השירות הטוב ביותר האפשרי. אם אתם נתקלים בבעיות ניקוז כלשהן, או צורך במשאבת מים לכל מטרה אל תהססו לפנות אלינו להתייעצות ולקבלת המלצה מהמומחים שלנו לגבי מערכת המשאבה שמתאימה לכם.

נעים להכיר,

שמי תומר גרינברג, מאתר נזילות כבר מעל 25 שנה

אני מתמחה באיתור ותיקון נזילות ונזקים ובמגוון פתרונות צנרת לבית שלך, ללא הרס כלל!

אני מזמין אתכם להתקשר עכשיו, לכל בעיית נזילות:

למה אצלי?

שימוש באמצעים מתקדמים

היום בעזרת טכנולוגיה מתקדמת ניתן לבצע איתור נזילות ללא הרס במהירות וכך לחסוך זמן וכאב ראש.

שירות איתור נזילות ברמה גבוהה

כבר מעל ל-25 שנה שאני נותן שירות כמאתר נזילות באיזור המרכז, עם קהל לקוחות גדול ונאמן.

שירות מקצועי ואיכותי

הצלחה בשבילנו זו יושרה, מקצועיות, והוגנות, אנו דוגלים בכך בכל קריאה.

מקבל כרטיסי אשראי וביט

אין עליכם מזומן? לא נורא! אני מקבל את כל כרטיסי האשראי ואפילו כסף מ-Bit

מה לקוחות אומרים עליי?

שירותי איתור נזילות 24/7

יש סתימה? הבית מוצף? צינור דולף? 

תומר גרינברג מאתר הנזילות שלכם! עם שירות אדיב, מחירים הוגנים והגעה מהירה ללקוח, כבר 24 שנה!

רוצים שאחזור אליכם?