שירותי איתור נזילות 24/7

לא מבינים מאיפה הנזילה הגיעה?

תומר שירותי אינסטלציה היא חברה המתמחה בבדיקת צנרת באמצעים חדשים ומתקדמים כמו מצלמה תרמית והחדרת גז למערכת מים. גישה חדשנית זו לבדיקות צנרת שינתה את המשחק בתעשייה, ומאפשרת לבצע בדיקות מדויקות ויעילות יותר החוסכות שבירת קירות, שיש או ריצוף וכמובן זמן וכסף.

 

השימוש במצלמה תרמית מאפשר לתומר שירותי אינסטלציה לאתר נזילות ובעיות נוספות בצנרת במהירות באמצעות זיהוי הפרשי טמפרטורה בסביבה. זוהי שיטה לא פולשנית שאינה דורשת חיתוך או פגיעה בצנרת בשום אופן, מה שהופך אותה לפתרון אידיאלי לבדיקת תקינות הצנרת.

 

הכנסת גז למערכת מים היא שיטה מתקדמת נוספת בה משתמש תומר שירותי אינסטלציה. טכניקה זו כוללת הזרקת כמות קטנה של גז למערכת המים וניטור רמות הגז בנקודות שונות לאורך הצינור. אם יש דליפה או בעיה אחרת, רמות הגז ישתנו, מה שיצביע על מיקום הבעיה.

 

שיטות חדשות ומתקדמות אלו שבהן משתמש תומר שירותי אינסטלציה מסיעות בשיפור הדיוק והיעילות של בדיקות הצנרת וזה כמובן מביא לחיסכון משמעותי בעלויות ללקוחות, שאינם צריכים עוד להסתמך על שיטות בדיקה מסורתיות שגוזלות זמן מצריכות נזק למבנה וכמובן יקרות.

 

בנוסף לשיטות בדיקה מתקדמות אלו, תומר שירותי אינסטלציה מציעה גם מגוון רחב של שירותי אינסטלציה ללקוחות פרטיים ומסחריים. שירותים אלה כוללים תיקוני אינסטלציה, התקנות ותחזוקה שותפת, כמו גם שירותי חירום 24/7 עבור בעיות אינסטלציה בלתי צפויות.

 

תומר שירותי אינסטלציה היא חברה בעלת וותק של מעל 25 שנה במקצוע, החברה משתמשת בשיטות חדשניות וחושבת קדימה. החברה מובילה את הדרך בבדיקות צנרת ובשירותי אינסטלציה. עם מחויבות להשתמש בטכנולוגיות והטכניקות העדכניות ביותר, מה שמאפשר להם לספק ללקוחותיהם את הרמה הגבוהה ביותר של שירות והמקצועיות.

נעים להכיר,

שמי תומר גרינברג, מאתר נזילות כבר מעל 25 שנה

אני מתמחה באיתור ותיקון נזילות ונזקים ובמגוון פתרונות צנרת לבית שלך, ללא הרס כלל!

אני מזמין אתכם להתקשר עכשיו, לכל בעיית נזילות:

למה אצלי?

שימוש באמצעים מתקדמים

היום בעזרת טכנולוגיה מתקדמת ניתן לבצע איתור נזילות ללא הרס במהירות וכך לחסוך זמן וכאב ראש.

שירות איתור נזילות ברמה גבוהה

כבר מעל ל-25 שנה שאני נותן שירות כמאתר נזילות באיזור המרכז, עם קהל לקוחות גדול ונאמן.

שירות מקצועי ואיכותי

הצלחה בשבילנו זו יושרה, מקצועיות, והוגנות, אנו דוגלים בכך בכל קריאה.

מקבל כרטיסי אשראי וביט

אין עליכם מזומן? לא נורא! אני מקבל את כל כרטיסי האשראי ואפילו כסף מ-Bit

מה לקוחות אומרים עליי?

שירותי איתור נזילות 24/7

יש סתימה? הבית מוצף? צינור דולף? 

תומר גרינברג מאתר הנזילות שלכם! עם שירות אדיב, מחירים הוגנים והגעה מהירה ללקוח, כבר 24 שנה!

רוצים שאחזור אליכם?